490 Person entities in nac-events (48645 triples)

# uri name sameAs conforms
1 Node (_:node4823434) Tangent and Rise
2 Node (_:node4823435) Rise Ashen
3 Node (_:node4823598) Maude Laurendeau
4 Node (_:node4823599) Annabel Soutar
5 Node (_:node4823600) Édith Patenaude
6 Node (_:node4823724) Members of the National Arts Centre Orchestra
7 Node (_:node4823725) Members of the National Arts Centre Orchestra
8 Node (_:node4823726) Jessica Linnebach
9 Node (_:node4823728) Emily Kruspe
10 Node (_:node4823729) Carissa Klopoushak
11 Node (_:node4823730) Rachel Mercer
12 Node (_:node4823731) Sean Rice
13 Node (_:node4823773) Gustavo Gimeno
14 Node (_:node4823774) Emily D’Angelo
15 Node (_:node4823775) Toronto Symphony Orchestra
16 Node (_:node4823776) Gustavo Gimeno
17 Node (_:node4823777) Emily D’Angelo
18 Node (_:node4823779) Toronto Symphony Orchestra
19 Node (_:node4823941) Alexander Shelley
20 Node (_:node4823942) Gabriela Montero
21 Node (_:node4823943) Calixa-Lavallée Ensemble
22 Node (_:node4823944) Alexander Shelley
23 Node (_:node4823945) Gabriela Montero
24 Node (_:node4823946) Calixa-Lavallée Ensemble
25 Node (_:node4823947) Jimmy Bellido
26 Node (_:node4823948) NAC Orchestra
27 Node (_:node4823949) Tobi Hunt McCoy
28 Node (_:node4824320) Alexander Shelley
29 Node (_:node4824321) Ray Chen
30 Node (_:node4824322) NAC Orchestra
31 Node (_:node4824323) Alexander Shelley
32 Node (_:node4824324) Ray Chen
33 Node (_:node4824325) NAC Orchestra
34 Node (_:node4824739) Luciano Porto
35 Node (_:node4824740) Luciano Porto
36 Node (_:node4824782) Luciano Porto
37 Node (_:node4824783) Luciano Porto
38 Node (_:node4824991) Rhodnie Désir
39 Node (_:node4824993) NAC Orchestra
40 Node (_:node4824994) Rhodnie Désir
41 Node (_:node4824995) NAC Orchestra
42 Node (_:node4824996) Jorane
43 Node (_:node4824997) Naomi Woo
44 Node (_:node4825082) Amélie Poirier
45 Node (_:node4825123) Anna Petersen
46 Node (_:node4825124) Anna Petersen
47 Node (_:node4825125) Kimball Sykes
48 Node (_:node4825126) Karen Donnelly
49 Node (_:node4825128) Jessica Linnebach
50 Node (_:node4825129) Paul Casey
51 Node (_:node4825543) Tai Amy Grauman
52 Node (_:node4825585) Joana Carneiro
53 Node (_:node4825586) Yeol Eum Son
54 Node (_:node4825587) Barbara Assiginaak
55 Node (_:node4825588) Joana Carneiro
56 Node (_:node4825590) Yeol Eum Son
57 Node (_:node4825591) Barbara Assiginaak
58 Node (_:node4825592) Joanna G’froerer
59 Node (_:node4825593) Stephanie Morin
60 Node (_:node4825594) Anna Petersen
61 Node (_:node4825595) Sean Rice
62 Node (_:node4825596) NAC Orchestra
63 Node (_:node4825723) Tangent and Rise
64 Node (_:node4825724) Rise Ashen
65 Node (_:node4825890) Alexander Shelley
66 Node (_:node4825892) Jess Gillam
67 Node (_:node4825893) Ottawa Choral Society
68 Node (_:node4825894) Alexander Shelley
69 Node (_:node4825895) Jess Gillam
70 Node (_:node4825896) Ottawa Choral Society
71 Node (_:node4825897) NAC Orchestra
72 Node (_:node4825898) Tobi Hunt McCoy
73 Node (_:node4826021) Jack Everly
74 Node (_:node4826022) John Williams
75 Node (_:node4826023) NAC Orchestra
76 Node (_:node4826024) Jack Everly
77 Node (_:node4826025) John Williams
78 Node (_:node4826026) NAC Orchestra
79 Node (_:node4826027) Tobi Hunt McCoy
80 Node (_:node4826284) Canada’s Royal Winnipeg Ballet
81 Node (_:node4826285) NAC Orchestra
82 Node (_:node4826286) Nina Menon
83 Node (_:node4826287) Galina Yordanova
84 Node (_:node4826289) André Lewis, O.M.
85 Node (_:node4826290) Elena Tupyseva
86 Node (_:node4826291) Paul Daigle
87 Node (_:node4826292) Julian Pellicano
88 Node (_:node4826293) Brian Perchaluk
89 Node (_:node4826294) Michael J. Whitfield
90 Node (_:node4826497) Anton Tchekhov
91 Node (_:node4826498) Ralph Escamillan
92 Node (_:node4826499) Catherine Vidal
93 Node (_:node4826500) Anton Tchekhov
94 Node (_:node4826501) Catherine Vidal
95 Node (_:node4826751) Adam Johnson
96 Node (_:node4826752) John Williams
97 Node (_:node4826753) Ewashko Singers
98 Node (_:node4826754) Adam Johnson
99 Node (_:node4826755) John Williams
100 Node (_:node4826757) Laurence Ewashko
101 Node (_:node4826758) Ewashko Singers
102 Node (_:node4826759) NAC Orchestra
103 Node (_:node4826760) Tobi Hunt McCoy
104 Node (_:node4826844) Jenie Thai
105 Node (_:node4826845) Jenie Thai
106 Node (_:node4826923) NAC Orchestra
107 Node (_:node4826924) David Thies-Thompson
108 Node (_:node4826925) Justin Saulnier
109 Node (_:node4826926) NAC Orchestra
110 Node (_:node4826927) David Thies-Thompson
111 Node (_:node4826928) Justin Saulnier
112 Node (_:node4826929) OrKidstra
113 Node (_:node4827118) Jean-Marie Zeitouni
114 Node (_:node4827119) Maghan McPhee
115 Node (_:node4827120) Hugo Laporte
116 Node (_:node4827121) Jean-Marie Zeitouni
117 Node (_:node4827122) Maghan McPhee
118 Node (_:node4827123) Hugo Laporte
119 Node (_:node4827124) Ottawa Choral Society
120 Node (_:node4827125) Gabrielle Gaudreault
121 Node (_:node4827126) Tobi Hunt McCoy
122 Node (_:node4827127) NAC Orchestra
123 Node (_:node4827166) Musicians from the NAC Orchestra
124 Node (_:node4827167) Evan Mitchell
125 Node (_:node4827168) Musicians from the NAC Orchestra
126 Node (_:node4827169) Evan Mitchell
127 Node (_:node4827207) Robert Lepage
128 Node (_:node4827208) Steve Blanchet
129 Node (_:node4827247) Ralph Escamillan
130 Node (_:node4827255) Jill Laxamana
131 Node (_:node4827266) Danah Rosales
132 Node (_:node4827277) Denisa Reyes
133 Node (_:node4827288) Justin Calvadores
134 Node (_:node4827296) Tin Gamboa
135 Node (_:node4827307) Gabriel Raminhos
136 Node (_:node4827329) Kayleigh Sandomirsky
137 Node (_:node4827372) Guillaume Chouinard
138 Node (_:node4827373) Georges-Nicolas Tremblay
139 Node (_:node4827458) Sarah “Tangent” Lee
140 Node (_:node4827459) Rise Ashen
141 Node (_:node4827501) Ashley Clark
142 Node (_:node4827545) Jeannette Sorrell
143 Node (_:node4827546) Sonya Headlam
144 Node (_:node4827547) Kevin Deas
145 Node (_:node4827548) Jeannette Sorrell
146 Node (_:node4827549) Sonya Headlam
147 Node (_:node4827550) Georgia Burashko
148 Node (_:node4827551) Lawrence Wiliford
149 Node (_:node4827552) Kevin Deas
150 Node (_:node4827554) Cantata Singers of Ottawa
151 Node (_:node4827555) Andrew McAnerney
152 Node (_:node4827556) Capital Chamber Choir
153 Node (_:node4827557) Jamie Loback
154 Node (_:node4827558) NAC Orchestra
155 Node (_:node4827559) Tobi Hunt McCoy
156 Node (_:node4827872) James Ehnes
157 Node (_:node4827873) Yosuke Kawasaki
158 Node (_:node4827874) Jessica Linnebach
159 Node (_:node4827875) James Ehnes
160 Node (_:node4827876) Yosuke Kawasaki
161 Node (_:node4827877) Jessica Linnebach
162 Node (_:node4827878) NAC Orchestra
163 Node (_:node4827918) Paul Toussaint
164 Node (_:node4827994) Ashley Clark
165 Node (_:node4828032) Frances Končan
166 Node (_:node4828070) Angela Hewitt
167 Node (_:node4828071) Angela Hewitt
168 Node (_:node4828110) Frances Končan
169 Node (_:node4828111) Frances Končan
170 Node (_:node4828112) Renae Morriseau
171 Node (_:node4828113) Kelsey Wavey
172 Node (_:node4828114) Cheri Maracle
173 Node (_:node4828115) Lisa Nasson
174 Node (_:node4828116) Jesse Gervais
175 Node (_:node4828117) Jonathan Fisher
176 Node (_:node4828118) John Koensgen
177 Node (_:node4828119) Lauchlin Johnston
178 Node (_:node4828120) Vanessa Imeson
179 Node (_:node4828121) MJ Dandeneau
180 Node (_:node4828122) Jeff Harrison
181 Node (_:node4828123) Candelario Andrade
182 Node (_:node4828124) Jackie McCormick
183 Node (_:node4828125) Dylan Tate-Howarth
184 Node (_:node4828164) Stephanie Childress
185 Node (_:node4828165) Joanna G’froerer
186 Node (_:node4828166) NAC Orchestra
187 Node (_:node4828167) Stephanie Childress
188 Node (_:node4828168) Joanna G’froerer
189 Node (_:node4828169) NAC Orchestra
190 Node (_:node4828208) Frances Končan
191 Node (_:node4828209) Kevin Loring
192 Node (_:node4828416) Members of the National Arts Centre Orchestra
193 Node (_:node4828417) Yosuke Kawasaki
194 Node (_:node4828418) Noémi Racine Gaudreault
195 Node (_:node4828420) Tovin Allers
196 Node (_:node4828421) Leah Wyber
197 Node (_:node4828422) Julia MacLaine
198 Node (_:node4828423) Desiree Abbey
199 Node (_:node4828424) Zac Pulak
200 Node (_:node4828425) Sean Rice
201 Node (_:node4828627) Ashley Clark
202 Node (_:node4828702) Victor Quijada
203 Node (_:node4828703) Paco Ziel
204 Node (_:node4828704) Brontë Poiré-Prest
205 Node (_:node4828705) Rion Taylor
206 Node (_:node4828706) Daniela Jezerinac
207 Node (_:node4828707) Jessica Muszynski
208 Node (_:node4828708) Mackenzie Corrales
209 Node (_:node4828709) Emma-Lynn Mackay-Ronacher
210 Node (_:node4828710) Cindy Mateus
211 Node (_:node4828711) Wyeth Walker
212 Node (_:node4828712) Zao Dinel
213 Node (_:node4828713) Dareon Blowe
214 Node (_:node4828751) Jack Everly
215 Node (_:node4828752) Troupe Vertigo
216 Node (_:node4828753) NAC Orchestra
217 Node (_:node4828754) Jack Everly
218 Node (_:node4828755) Troupe Vertigo
219 Node (_:node4828756) NAC Orchestra
220 Node (_:node4828757) Tobi Hunt McCoy
221 Node (_:node4828907) Fletcher G
222 Node (_:node4828908) City Fidelia
223 Node (_:node4828909) ConcreteRose LaDon
224 Node (_:node4828910) Slayverii
225 Node (_:node4828911) MusicByJayel
226 Node (_:node4828949) Rose-Ingrid Benjamin
227 Node (_:node4828950) Slayverii
228 Node (_:node4828951) Kimmortal
229 Node (_:node4828952) Lex Leosis
230 Node (_:node4828991) Rose-Ingrid Benjamin
231 Node (_:node4828992) Slayverii
232 Node (_:node4828993) Kimmortal
233 Node (_:node4828994) Lex Leosis
234 Node (_:node4829032) Crystal Pite
235 Node (_:node4829033) Helen Pickett
236 Node (_:node4829034) Crystal Pite
237 Node (_:node4829035) Helen Pickett
238 Node (_:node4829036) The National Ballet of Canada
239 Node (_:node4829037) NAC Orchestra
240 Node (_:node4829075) Marcel Stewart
241 Node (_:node4829076) Kira Allen
242 Node (_:node4829077) Alana Bridgewater
243 Node (_:node4829078) Annika Tupper
244 Node (_:node4829079) Amoya Reé
245 Node (_:node4829080) Emerjade Simms
246 Node (_:node4829081) Jay (EverythingOShauN)
247 Node (_:node4829082) Peter N. Bailey
248 Node (_:node4829083) Xpress aka DJXP
249 Node (_:node4829084) Jordan Guetter
250 Node (_:node4829085) Leighton Smith
251 Node (_:node4829160) Jon Corbin
252 Node (_:node4829161) Chase March
253 Node (_:node4829162) Helen Mina
254 Node (_:node4829163) MikeAll
255 Node (_:node4829164) Adrienne Coddett
256 Node (_:node4829202) Jon Corbin
257 Node (_:node4829203) Chase March
258 Node (_:node4829204) Helen Mina
259 Node (_:node4829205) MikeAll
260 Node (_:node4829206) Adrienne Coddett
261 Node (_:node4829207) I.Khan
262 Node (_:node4829245) Joshua “Scribe” Watkis
263 Node (_:node4829246) Rose-Ingrid Benjamin
264 Node (_:node4829247) Ikenna Alex Onyegbula
265 Node (_:node4829248) MayaSpoken
266 Node (_:node4829249) Brandon Wint
267 Node (_:node4829250) Jadyn Hardie-Bardy
268 Node (_:node4829326) Tangent and Rise
269 Node (_:node4829327) Rise Ashen
270 Node (_:node4829346) Ralph Escamillan
271 Node (_:node4829368) Blake Pouliot
272 Node (_:node4829369) Joanna G’froerer
273 Node (_:node4829370) Yosuke Kawasaki
274 Node (_:node4829371) Blake Pouliot
275 Node (_:node4829372) Joanna G’froerer
276 Node (_:node4829374) Yosuke Kawasaki
277 Node (_:node4829375) Noémi Racine Gaudreault
278 Node (_:node4829376) David Marks
279 Node (_:node4829377) David Goldblatt
280 Node (_:node4829378) Paul Casey
281 Node (_:node4829379) Rachel Mercer
282 Node (_:node4829380) Leah Wyber
283 Node (_:node4829505) Alexander Shelley
284 Node (_:node4829506) Blake Pouliot
285 Node (_:node4829507) Alexander Shelley
286 Node (_:node4829508) Blake Pouliot
287 Node (_:node4829509) Gity Razaz
288 Node (_:node4829510) NAC Orchestra
289 Node (_:node4829511) Tobi Hunt McCoy
290 Node (_:node4829553) Charlotte Corbeil-Coleman
291 Node (_:node4829554) Joseph Jomo Pierre
292 Node (_:node4829555) Nina Lee Aquino
293 Node (_:node4829557) Michelle Ramsay
294 Node (_:node4829558) Richard Lee
295 Node (_:node4829559) Akeem Oh
296 Node (_:node4829560) Jackie McCormick
297 Node (_:node4829602) Sébastien Heins
298 Node (_:node4829603) Nina Lee Aquino
299 Node (_:node4829604) Michelle Ramsay
300 Node (_:node4829605) Richard Lee
301 Node (_:node4829606) Akeem Oh
302 Node (_:node4829607) Jackie McCormick
303 Node (_:node4829769) Charron
304 Node (_:node4829770) Organik
305 Node (_:node4829771) Cali Smoov
306 Node (_:node4829772) A. Ward
307 Node (_:node4829773) 100 Bulletz
308 Node (_:node4829774) Joey Gambello
309 Node (_:node4829775) PORICH
310 Node (_:node4829777) Apex
311 Node (_:node4829778) NBS
312 Node (_:node4829821) Jodi Contin
313 Node (_:node4829822) Rhonda Snow
314 Node (_:node4829823) Ken MacDonald
315 Node (_:node4829824) Double The Trouble
316 Node (_:node4829825) Naomi Woo
317 Node (_:node4829826) NAC Orchestra
318 Node (_:node4829827) Marjolaine Lambert
319 Node (_:node4829993) Jessica Cottis
320 Node (_:node4829994) Wallis Giunta
321 Node (_:node4829995) NAC Orchestra
322 Node (_:node4829996) Jessica Cottis
323 Node (_:node4829997) Wallis Giunta
324 Node (_:node4829998) Rachel Mercer
325 Node (_:node4829999) Marjolaine Lambert
326 Node (_:node4830000) Tobi Hunt McCoy
327 Node (_:node4830002) NAC Orchestra
328 Node (_:node4830195) Marton Maderspach
329 Node (_:node4830201) Bruno Roy
330 Node (_:node4830287) Tsubasa Hori
331 Node (_:node4830575) Marton Maderspach
332 Node (_:node4830586) Bruno Roy
333 Node (_:node4830697) Guy Pratte, C.M.
334 Node (_:node4830699) Christopher Deacon
335 Node (_:node4830786) Naishi Wang
336 Node (_:node4830787) Jean Abreu
337 Node (_:node4830911) Mary Ellen MacLean
338 Node (_:node4831032) Ashley Clark
339 Node (_:node4831034) Ashley Clark
340 Node (_:node4831117) Elle Sofe Sara
341 Node (_:node4831118) Sara Marielle Gaup Beaska
342 Node (_:node4831119) Emma Elliane Oskal Valkeapää
343 Node (_:node4831120) Grete Daling
344 Node (_:node4831121) Olga-Lise Holmen
345 Node (_:node4831122) Nora Svenning
346 Node (_:node4831124) Vilja Kwasny
347 Node (_:node4831125) Julie Moviken
348 Node (_:node4831167) NAC Orchestra
349 Node (_:node4831168) Orchestre symphonique de Québec
350 Node (_:node4831169) Toronto Mendelssohn Choir
351 Node (_:node4831170) NAC Orchestra
352 Node (_:node4831171) Orchestre symphonique de Québec
353 Node (_:node4831172) Toronto Mendelssohn Choir
354 Node (_:node4831173) Alexander Shelley
355 Node (_:node4831174) Kevin Chen
356 Node (_:node4831175) Jean-Sébastien Vallée
357 Node (_:node4831177) Tobi Hunt McCoy
358 Node (_:node4831219) Sara Marielle Gaup Beaska
359 Node (_:node4831302) NAC Orchestra
360 Node (_:node4831303) Orchestre symphonique de Québec
361 Node (_:node4831304) Toronto Mendelssohn Choir
362 Node (_:node4831305) NAC Orchestra
363 Node (_:node4831306) Orchestre symphonique de Québec
364 Node (_:node4831307) Toronto Mendelssohn Choir
365 Node (_:node4831308) Alexander Shelley
366 Node (_:node4831310) Kevin Chen
367 Node (_:node4831311) Jean-Sébastien Vallée
368 Node (_:node4831312) Tobi Hunt McCoy
369 Node (_:node4831433) Zachary Bond
370 Node (_:node4831516) NAC Orchestra
371 Node (_:node4831517) Orchestre symphonique de Québec
372 Node (_:node4831519) Toronto Mendelssohn Choir
373 Node (_:node4831520) NAC Orchestra
374 Node (_:node4831521) Orchestre symphonique de Québec
375 Node (_:node4831522) Toronto Mendelssohn Choir
376 Node (_:node4831523) Alexander Shelley
377 Node (_:node4831524) Kevin Chen
378 Node (_:node4831525) Jean-Sébastien Vallée
379 Node (_:node4831526) Tobi Hunt McCoy
380 Node (_:node4831610) Heather
381 Node (_:node4831611) Cindy Doire
382 Node (_:node4831612) Brad Barr
383 Node (_:node4831613) Denyse
384 Node (_:node4831614) Marcia Chum-Gibbons
385 Node (_:node4831615) Julian Taylor
386 Node (_:node4831616) Jaene
387 Node (_:node4831617) Alysha Brilla
388 Node (_:node4831618) G. R. Gritt
389 Node (_:node4831619) Lita
390 Node (_:node4831621) Joni NehRita
391 Node (_:node4831622) Mike Celia
392 Node (_:node4831623) Michelle
393 Node (_:node4831624) Lisa Iwanycki
394 Node (_:node4831625) Alex Millaire
395 Node (_:node4831626) Jodi Contin
396 Node (_:node4831709) Tangent and Rise
397 Node (_:node4831710) Rise Ashen
398 Node (_:node4831997) Anne-Marie Ouellet
399 Node (_:node4831998) Nancy Bussières
400 Node (_:node4831999) Thomas Sinou
401 Node (_:node4832162) NAC Orchestra
402 Node (_:node4832163) Tobi Hunt McCoy
403 Node (_:node4832201) Benny Benack III
404 Node (_:node4832202) Bria Skonberg
405 Node (_:node4832203) Jocelyn Gould
406 Node (_:node4832204) Mark Lewandowski
407 Node (_:node4832205) Mathis Picard
408 Node (_:node4832244) Pierre Lefebvre
409 Node (_:node4832255) Benoît Vermeulen
410 Node (_:node4832450) Bernard Labadie
411 Node (_:node4832451) Joélle Harvey
412 Node (_:node4832452) La Chapelle de Québec
413 Node (_:node4832453) Bernard Labadie
414 Node (_:node4832454) Joélle Harvey
415 Node (_:node4832455) La Chapelle de Québec
416 Node (_:node4832457) NAC Orchestra
417 Node (_:node4832694) Alexander Shelley
418 Node (_:node4832702) Felix Klieser
419 Node (_:node4832713) Alexander Shelley
420 Node (_:node4832724) Felix Klieser
421 Node (_:node4832735) Kelly-Marie Murphy
422 Node (_:node4832740) Kevin Lau
423 Node (_:node4832741) Vincent Lauzer
424 Node (_:node4832742) Marie-Laurence Primeau
425 Node (_:node4832743) Alexa Raine-Wright
426 Node (_:node4832744) Caroline Tremblay
427 Node (_:node4832745) Flûte Alors!
428 Node (_:node4832751) NAC Orchestra
429 Node (_:node4832762) Laurie Champagne
430 Node (_:node4832787) Vincent Lauzer
431 Node (_:node4832788) Marie-Laurence Primeau
432 Node (_:node4832789) Alexa Raine-Wright
433 Node (_:node4832790) Caroline Tremblay
434 Node (_:node4832792) Flûte Alors!
435 Node (_:node4832957) Emily Molnar, C.M.
436 Node (_:node4833041) Emily Molnar, C.M.
437 Node (_:node4833042) William Forsythe
438 Node (_:node4833043) Gai Behar
439 Node (_:node4833044) Sharon Eyal
440 Node (_:node4833045) Imre van Opstal and Marne van Opstal
441 Node (_:node4833276) John Storgårds
442 Node (_:node4833277) Jessica Linnebach
443 Node (_:node4833278) NAC Orchestra
444 Node (_:node4833279) John Storgårds
445 Node (_:node4833280) Jessica Linnebach
446 Node (_:node4833281) NAC Orchestra
447 Node (_:node4833319) Jeon Misook
448 Node (_:node4833394) Anne-Marie Guilmaine
449 Node (_:node4833395) Claudine Robillard
450 Node (_:node4833396) Julie Vallée-Léger
451 Node (_:node4833397) Karine Sauvé
452 Node (_:node4833398) Frédéric Auger
453 Node (_:node4833554) Romeo Candido
454 Node (_:node4833565) Carmen Leilani De Jesus
455 Node (_:node4833576) Nina Lee Aquino
456 Node (_:node4833587) Ana Serrano
457 Node (_:node4833595) Carla Serrano
458 Node (_:node4833714) Catherine Vidal
459 Node (_:node4833756) Canada’s Royal Winnipeg Ballet
460 Node (_:node4833757) NAC Orchestra
461 Node (_:node4834084) Yannick Nézet-Séguin
462 Node (_:node4834085) Yannick Nézet-Séguin
463 Node (_:node4834086) The Philadelphia Orchestra
464 Node (_:node4834293) Daniel Bartholomew-Poyser
465 Node (_:node4834294) NAC Orchestra
466 Node (_:node4834403) King Kimbit
467 Node (_:node4834413) Anto Chan
468 Node (_:node4834422) Siddartha
469 Node (_:node4834433) Shqdel
470 Node (_:node4834456) Evan Solomon
471 Node (_:node4834457) Johanne Blais
472 Node (_:node4834458) Evan Solomon
473 Node (_:node4834459) Johanne Blais
474 Node (_:node4834502) Maude Laurendeau
475 Node (_:node4834503) Édith Patenaude
476 Node (_:node4834504) Julie Le Breton
477 Node (_:node4834547) Daniel Bartholomew-Poyser
478 Node (_:node4834548) Thorgy Thor
479 Node (_:node4834549) NAC Orchestra
480 Node (_:node4834550) Daniel Bartholomew-Poyser
481 Node (_:node4834551) Thorgy Thor
482 Node (_:node4834552) NAC Orchestra
483 Node (_:node4834553) Tobi Hunt McCoy
484 Node (_:node4834596) Sarah Pagé
485 Node (_:node4834597) Nick Schofield
486 Node (_:node4834598) Charbonneau/Amato
487 Node (_:node4835539) shacl:Violation
488 Node (_:node4835899) shacl:Violation
489 Node (_:node4836014) shacl:Violation
490 Node (_:node4836203) shacl:Violation